Dr. Caroline Laef knyga lietuvių kalba
Galvok, mokykis, būk sėkmingas
Caroline Leaf (JAV) yra komunikacijos patologė ir kognityvinės neurobiologijos specialistė ir žinoma autorė, įgijusi komunikacijos patologijos magistro ir daktaro laipsnius bei logopedijos bakalauro laipsnį ir besispecializuojanti kognityvinės ir metakognityvinės neuropsichologijos srityje.


Dr. Caroline Leaf
Mokykitės suvokti savo mąstymą ir naudoti jį taip, kad sektųsi moksluose, darbe ir gyvenime
Šioje knygoje pristatyti įrankiai yra skirti tam, kad jūs klestėtumėte ir mėgautumėtės gyvenimu, o ne vos vos išgyventumėte. Ji padės jums išmokti valdyti savo minčių jėgą, kad giliai mąstytumėte, sėkmingai mokytumėtės, galėtumėte susidoroti su mūsų skaitmeninio amžiaus iššūkiais ir gyventumėte kupiną prasmės gyvenimą. 

Apie autorę
"Jūsų mąstymas yra dovana, kurią privalote išpakuoti!"
 • Autorės knygos
  "Įjunk savo smegenis"
  "Tobulasis tu"
  "Susitvarkyk šiukšlyną savo psichikoje"
  "Galvok ir valgyk taip, kad darytumeisi protingesnis"
  "Tavyje esanti dovana"
  "Kas gi išjungė mano smegenis"
  "101 būdas sumažinti streso lygį"
 • Diplomai
  • Keiptauno universitetas Pietų Afrika Mokslų bakalauro laipsnis (logopedija) - 1985 m. gruodis

  • Pretorijos universiteto Pietų Afrikos Respublikoje komunikacijos patologijos magistro laipsnis su pagyrimu (1990 m. birželis)

  • Pretorijos Pietų Afrikos universitetas Filosofijos mokslų daktaro laipsnis, komunikacijos patologijos specializacija Su pagyrimu ir akademiniais apdovanojimais - 1997 m. gegužės mėn.
 • Klinikinio darbo patirtis
  Per daugelį klinikinės praktikos metų ir dirbdama su tūkstančiais sunkią gyvenimo patirtį turinčių mokytojų ir mokinių savo gimtojoje Pietų Afrikos Respublikoje ir JAV, ji sukūrė savo teoriją (vadinamą geodezine informacijos apdorojimo teorija) apie tai, kaip mes mąstome, formuojame atmintį ir mokomės, taip pat sukūrė įrankius ir pasiūlė procesus, kurie pakeitė šimtų tūkstančių žmonių, patyrusių smegenų traumą (TBI), lėtinę trauminę encefalopatiją (CTE), mokymosi sutrikimus (ADD, ADHD), autizmą, demenciją ir psichikos sveikatos sutrikimus, tokius kaip nerimas ir depresija, gyvenimus. Ji padėjo šimtams tūkstančių studentų ir suaugusiųjų išmokti mąstyti taip, kad būtų galima detoksikuoti ir tiesiogine žodžio prasme performuoti smegenis - dėl to jos pacientai sugebėjo patirti realią sėkmę visose gyvenimo srityse, įskaitant mokslus, karjerą ir asmeninį gyvenimą
 • Tikslas
  Jos aistra - padėti žmonėms suvokti proto galią ir išmokyti juos kontroliuoti savo mintis bei emocijas, išmokti mąstyti ir atrasti savo gyvenimo tikslą.

  Ji dažnai skaito paskaitas auditorijoms visame pasaulyje, paprastai ir praktiškai susiedama mokslinius smegenų funcionavimo principus su dvasiniais, intelektiniais ir emociniais klausimais. Ji kalba įvairiomis temomis, susijusiomis su tuo, kaip mąstymas valdo smegenis.

  Šiuo metu daktarė Leaf atlieka klinikinius tyrimus, naudodama 5 žingsnių programą, kurią sukūrė privačioje praktikoje, kad dar patvirtintų mentalinių technikų, padedančių palengvinti psichikos sveikatos problemas, tokias kaip nerimas, depresija ir įkyrios mintys, veiksmingumą. Pagrindinis šių tyrimų tikslas - padaryti psichikos sveikatos priežiūrą labiau įperkamą ir prieinamą bei sumažinti psichikos sveikatos susirgimų epidemiją visame pasaulyje
Kokiomis temomis rašo Dr Caroline Leaf
"Proto-smegenų ryšio suvokimas yra labai svarbus žingsnis norint suprasti, kaip gyventi sėkmingai"

 • Mąstymo ir mokymosi sutrikimai
 • Psichinių, emocinių iššūkių įveikimas
 • Toksinio streso valdymas
 • Unikalaus mąstymo būdo nustatymas naudojantis Dovanų profiliu
Tikslo turėjimo svarba mentalinei ir fizinei sveikatai
(ištrauka iš knygos "Galvok, mokykis, būk sėkmingas")
Individualus mąstymas – tai, kaip kiekvienas unikaliai galvojame, jaučiame ir pasirenkame, apibūdina mūsų tapatybę, o tapatybė svarbi suvokiant gyvenimo tikslą. Gyvenimo tikslo suvokimas yra labai svarbi sėkmingo gyvenimo dalis, nes padeda prasmingai išreikšti tai, kas esame giliai viduje. Tapatybės paieška yra nuolat vykstantis ir būtinas procesas, jis neturi laiko ribų. Svarbu, kad mes sąmoningai siektume suprasti ir ugdyti savo tapatybę – tai ne tik padės aktyvinti sveikas mąstysenas, atpažinti gyvenimo tikslus, bet ir padidins sveikatos rezervus ir darys tiesioginę įtaką ilgaamžiškumui Remiantis tyrimais, žmonės, kurie manė, kad jų gyvenimas turėjo tikslą ir buvo prasmingas, sumažino mirties riziką 15 % . Šio tyrimo duomenys atskleidžia, kad pozityvios mąstysenos sureguliuoja kortizolio kiekį, kuris tiesiogiai veikia imuninę sistemą ir mitybos procesus.
Tikslas turi neįtikėtinai galingą jėgą. Devintojo dešimtmečio pabaigoje pradėjau dirbti padėdama pacientams suvokti savo tapatybę, individualų mąstymo būdą, kad jie gebėtų atrasti tikslą pasaulyje, kuris verčia juos jaustis nepakankamai gerais, neatitinkančiais standartų. Toks vidinis konfliktas tampa chaosu, todėl žmonės nebemato vilties. Vilties nebuvimas yra kupinas toksinių mąstysenų, kurios skatina tikėti, kad jūs pats esate gyvenimo klaida. Pradėjus suvokti, koks neįtikėtinai unikalus ir galingas yra jų mąstymas, šiems žmonėms atsirado motyvas dirbti su savo mąstymu, kad pradėtų kitaip galvoti, pradėtų mokytis – tai buvo posūkio taškas, nuo kurio jie pradėjo matyti sėkmę mokykloje, darbe ir asmeniniame gyvenime.
Atėjo jūsų eilė atpažinti savo nuostabų mąstymo būdą, individualų mąstymo modelį, kad galėtumėte atskleisti savo tikslą ir išlaisvinti mąstysenų galią!
Atsiliepimai
AgapeBonum
Kontaktai
+370 66100539
agapebonum5@gmail.com

Rekvizitai

VŠĮ AgapeBonum
Įmonės kodas:305904688
A./s. LT497180300008700870
Šiaulių bankas, banko kodas: 71800
Все фото и видео материалы принадлежат их владельцам и использованы исключительно в целях демонстрации. Пожалуйста, не используйте их в коммерческих целях.
Made on
Tilda